Doručení a platby

Doprava zdarma

Nejenže v internetovém obchodu Watch4u.cz objevíte originální zboží za dostupnou cenu. Jako speciální benefit pro naše zákazníky nabízíme dopravu zdarma! Za každou objednávku uhrazenou platební kartou nebo bankovním převodem za Vás zaplatíme plnou částku z ceny přepravy. Garance dopravy zdarma platí pro území České republiky a Slovenska.

Kdy zboží doručíme?

Všechny objednávky, uskutečněné v pracovní den do 13:00 odesíláme kurýrem již ve stejný den. Objednávky zpracované přes víkend odesíláme v pondělí ráno. Doba doručení pak záleží od přepravní společnosti, standardně však nečekáte více než 1-2 pracovních dnů.

Všechny zásilky jsou pojištěné

S námi se nákupu přes internet nemusíte bát. Každá zásilka je řádně pojištěna. V případě neúplné nebo poškozené zásilky stačí kontaktovat naše zákaznické centrum a o vše se postaráme. Jestliže vaše zásilka při převzetí od přepravní společnosti jeví známky poškození, doporučujeme takovou zásilku nepřebírat a rovněž obratem kontaktovat naše zákaznícke centrum, které s vami patřičný problem neprodleně vyřeší.

Vrácení peněz

Bojíte se, že se Vám vaše objednané zboží nebude líbit? Nevadí! Do 14 dnů můžete bez udání důvodů požádat o vrácení peněz a my Vám vyhovíme. Jednoduše se obraťte na naše zákaznické centrum a společně vrátku vyřešíme.