Možnosti dopravy

PPL

Všechny zásilky doručené na Vámi zvolenou adresu posíláme v spolupráci s přepravní společností PPL. U objednávek s volbou platby “platební kartou” nebo “bankovním převodem” hradíme celou cenu dopravy za Vás. V případě objednávek s volbou platby “dobírka” je účtován manipulační poplatek 49 Kč.

Zásilka Vám bude doručena podle přepravních podmínek společnosti PPL, a to počas pracovních dnů (od 8 do 18 hod). Kurýr společnosti PPL Vás o přesném čase doručení bude informovat telefonicky na telefonní číslo uvedené při objednávce.

Zásilkovna

Nebaví vás čekat doma na kurýra? Máme pro vás řešení! Objednejte svůj nákup přes zásilkovnu a zakoupené zboží vám bude doručeno na vámi zvolené výdejní místo. Vy si pak svoji objednávku vyzvednete, až se vám to bude hodit. Balík na Vás počká 7 dní, takže máte fůru času.

Díky zásilkovně se nemusíte nikomu přizpůsobovat, stav objednávky můžete sledovat online a v případě jakýchkoliv dotazů je vám k dispozici zákaznícky servis, který je dostupný v každý pracovní den (8-18 hod).

Sledování zásilky

V momentě, kdy od nás přepravce Vámi vybrané společnosti obdrží Váš balík, budeme Vás informovat formou e-mailu nebo sms. Rovněž obdržíte e-mail od přepravní společnosti, ve kterém bude kód pro sledování zásilky. V případě, že Vaše objednávka nebyla přepravní společností vyřízená do dvou pracovních dnů, kontaktujte nás.

Sledování zásilky PPL

Sledování zásilky zásilkovna