Možnosti platby

Platba kartou

Plaťte bez problémů a bez hotovosti! Platby kartou na našem eshopu jsou zabezpečený pomocí nejmodernější technologií 3D-Secure, které umožňují bezpečné platby kartou na internetu. Na bezpečnost platby tak dohlédá samotná banka.

Bankovní převod

Preferujete platbu převodem na účet? V takovém případě zvolte postup podle pokynů, které Vám budou zaslány společně s potvrzením objednávky. Za zboží tak zaplatíte standardním převodem na náš bankovní účet.

Platba na dobírku

Svojí objednávku můžete uhradit také platbou přímo na místě převzetí. Důležité je mít předem připravenou hotovost, kterou odevzdáte kurýrovi, až vám danou zásilku dopraví na vámi zvolenou adresu. Rádi by sme vás upozornili, že v případě platby na dobírku je účtován manipulační poplatek 49 Kč, proto raději doporučujeme zvolit jiný způsob platby.

Nákup na splátky

Jako první Vám nabízíme nákup na splátky bez navýšení. Stačí když si v průběhu vaší objednávky zvolíte možnost platby "Splitit" a následně si jednoduše zvolíte, na kolik měsíců si přejete splátky rozložit. Po schválení platby Vás budeme kontaktovat o expedici Vámi zakoupeného zboží.