Zahraniční objednávky

Posíláme i do zahraničí

S Watch4u.cz můžete objednávat nyní po celé Europě! Standardní doba doručení do zahraničí je 5 pracovních dnů. Při objednávkách nad 1,499 Kč cenu dopravy hradíme my. Při zásilkách nižší hodnoty činí cena dopravy do zahraničí 129 Kč.

Doručení do 48 hodín

Jestli jste nedočkaví, tak můžete také využít naši garanci Shipping Express. Zaplatíte jen 249 Kč a svůj balíček můžete očekávat již do 48 hodin. Při objednávkách s minimální hodnotou 4,999 Kč za Vás zaplatíme Shipping Express my!

Všechny zásilky jsou pojištěné

S námi se nákupu přes internet nemusíte bát. Každá zásilka je řádně pojištěna. V případě neúplné nebo poškozené zásilky stačí kontaktovat naše zákaznické centrum a o vše se postaráme. Jestliže vaše zásilka při převzetí od přepravní společnosti jeví známky poškození, doporučujeme takovou zásilku nepřebírat a rovněž obratem kontaktovat naše zákaznícke centrum, které s vami patřičný problem neprodleně vyřeší.

Vrácení peněz

Bojíte se, že se Vám vaše objednané zboží nebude líbit? Nevadí! Do 14 dnů můžete bez udání důvodů požádat o vrácení peněz a my Vám vyhovíme. Jednoduše se obraťte na naše zákaznické centrum a společně vrátku vyřešíme.